Featherlight
Lieslaars 'MARGATE'
Artikelnummer: 437.12Ademende en vederlichte PU lieslaarzen. Versteviging in de knie. Verstelbare riembanden met gespen. Waterdicht aangelaste Dolfing PVC laarzen.
Schoenmaat
40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47Materiaal
P12/P8 190/600gKleur
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Jas 'DURBAN'
Verdekte capuchon in kraag met koord. Speciale 3DF-Technology; ademend rugpand met afstandsweefsel. Windvangers in de mouwen. Binnenzak op borsthoogte.
| Kleur | navyblauw/wit, olijfgroen/zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, XS |
| Materiaal | P12/PU 200g |












Kruipbroek
Hoogfrequent ingelaste waterdichte kniestukken. Elastiek in de taille.
| Kleur | groen |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |












Tuinbroek 'SECUNDA'
High Visibility tuinbroek. Reflecterende RWS-striping. Drukknopen op beenpijpen. Bretels van elastiek. Sluiting dankzij veiligheidsgesp. Elastiek in rug
| Kleur | Fl. Oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P23/PU 220g |












Lange jas 'JOBURG'
Eerste paaljas. Drukknoopsluiting. Kraag. Split in het achterpand.
| Kleur | wit |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |



















