Classic
Spuitoverall
Artikelnummer: 433.01Verdekte ritssluiting. Capuchon met koord. Drukknopen op de verdekte sluiting, mouwen en beenpijpen.
Materiaal
P1/PVC 400gKleur
Maat
S
M
L
XL
XXL
3XL
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Lieslaarzen
Waterdicht aangelaste heavy duty laarzen. Met elastische reimlussen. Sluiting met veiligheidsgesp.
| Kleur | groen |
| Materiaal | P2/PVC 600g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49, 50/51 |












Plukmouwen latex mof 'BERA'
Met latex manchet op maat af te knippen. Elastiek in mouw.
| Kleur | dennengroen, aquablauw |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P9/PVC 305g |












Jas 'MOSSELBANK'
Verdekte ritssluiting. Capuchon met koord. Verdekte drukknopen op de verdekte sluiting en in de mouwen.
| Kleur | rood oranje |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Materiaal | P15/PVC 620g |












Lieslaars 'MARGATE'
Ademende en vederlichte PU lieslaarzen. Versteviging in de knie. Verstelbare riembanden met gespen. Waterdicht aangelaste Dolfing PVC laarzen.
| Kleur | olijfgroen |
| Materiaal | P12/P8 190/600g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 |



















