Classic
Lieslaarzen
Artikelnummer: 437.08Waterdicht aangelaste heavy duty laarzen. Met elastische reimlussen. Sluiting met veiligheidsgesp.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
aanbevolen producten
Heavy Duty
PVC Laars ´DOLFING´
Artikelnummer: 489.90Heavy Duty PVC laarzen. Waterdicht, slijtvast en goede grip op alle ondergronden.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Heavy Duty
PVC Laars S5 'DOLFING'
Artikelnummer: 489.91Heavy Duty PVC laarzen. Waterdicht, slijtvast en goede grip op alle ondergronden. Genormeerd volgens EN ISO 20345:2011 S5 SRC
Stalen neus die bescherming biedt tegen een inslag met een energie van 200 joules.
- Antistatische zool
- Energie absorberende hak
- Zool met anti-slip profiel
- Stalen zool met een weerstand tegen penetratie van de zool tot een kracht van max. 1210-1260 Newton
- Olie en chemisch bestendig
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Waadbroek 'SEDGEFIELD' (S5)
Ademende en vederlichte PU waadbroek. Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Versteviging in de knie. Buitenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Dolfing PVC laarzen in S5 variant (EN ISO 20345:2011 S5 SRC)
- Stalen neus die bescherming biedt tegen een inslag met een energie van 200 joules
- Antistatische zool
- Energie absorberende hak
- zool met anti-slip profiel
- Stalen zool met een weerstand tegen penetratie van de zool tot een kracht van max. 1210-1260 Newton
- olie en chemisch bestendig
| Kleur | olijfgroen |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P12/P8 190/600g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49, 50/51 |












Overall met laars
Riooloverall. Grote wigsluiting. Verdekte sluiting met klittenband. Elastiek in de rug. Capuchon met koord. Waterdicht aangelaste Wellington PVC laarzen. Binnenzijde Polyester pluche drager.
| Kleur | zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P2/PVC 600g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 |












Lange jas 'JOBURG'
Eerste paaljas. Drukknoopsluiting. Kraag. Split in het achterpand.
| Kleur | wit |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |












Sloof 'AALSMEER'
Waterdicht dubbel gecoat schort. Opgelast zakje. Rug sluiting met veiligheidsgesp.
| Kleur | zwart |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P5/PVC 500g |
| Lengte | 70cm |



















