Classic
Verlengde groene handschoen m/z elastiek
Artikelnummer: 450.01.06Waterdichte aan kap gelaste handschoen. Met of zonder elastiek in de mouwen.
Handschoenmaat
9, 10, 11Lengte
60cm, 70cmMateriaal
P1/PVC 400gKleur
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Waadbroek Topster
Bretels verlengd met elastiek. Gespsluiting. Versteviging in de knie. Binnenzak op borsthoogte. Waterdicht aangelaste Acifort laarzen.
| Kleur | grijs |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Materiaal | P11/PVC 600g |
| Schoenmaat | 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/49, 50/51 |












Lange jas 'JOBURG'
Eerste paaljas. Drukknoopsluiting. Kraag. Split in het achterpand.
| Kleur | wit |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |












Tuinbroek 'CALVINIA'
High Visibility tuinbroek. Reflecterende striping. Bretels van elastiek. Sluiting dankzij veiligheidsgesp. Elastiek in de rug.
| Kleur | Fl. Geel/navy blauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P3/ PVC 400g |












Fiets Poncho 'WINDHOEK'
Capuchon met koord. Taille bevestiging d.m.v. bandjes. Verdekte ritssluiting met drukknopen. Geïntegreerd opbergzakje.
| Kleur | zwart, aquablauw |
| Maat | UNI |
| Materiaal | P12/PU 200g |



















