High Visibility Heavy Duty
Coverall 'KIRKWOORD'
Artikelnummer: 433.03High Visibility coverall. Verdekte ritssluiting met klittenband sluiting. Capuchon met koord en kinbescherming. Drukknopen op mouwen en beenpijpen.
Materiaal
P3/ PVC 400gKleur
Maat
S
M
L
XL
XXL
Normering
* Andere kleuren, grotere of kleinere maten op aanvraag.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Sommige kleuren hebben een langere levertijd en een minimale bestelhoeveelheid.
Broek motorrijder 'KYALAMI'
Elastiek in de taille. Wig in de beenpijp met klittenband sluiting. Reflecterende strepen op beenpijpen.
| Kleur | zwart |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL, XS |
| Materiaal | PU 220g |












Anorak 'SEPPIE'
High Visibility Anorak. Reflecterende striping. Neopreen windvanger in mouw. Capuchon met koord en kinbescherming. Drukknoop op wigsluiting.
| Kleur | Fl. Geel/navy blauw |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P3/ PVC 400g |












Lange jas 'JOBURG'
Eerste paaljas. Drukknoopsluiting. Kraag. Split in het achterpand.
| Kleur | wit |
| Maat | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Materiaal | P1/PVC 400g |




















